Katalog

Napsali o nás

Gabriela
5.005.005.005.005.00
Kvalitní výrobky, v případě potřeby kvalifikovaný "poradce" na telefonu nebo e-mailu. Vždy mi perfektně poradili a téměř obratem.

2018-03-23

Andy
5.005.005.005.005.00
Jsem spokojená s kvalitou výrobků. Uvnitř každého balíčku milé překvapení v podobě kartičky se jménem, kdo se podílel na přípravě a balení.

2018-02-13

lída
5.005.005.005.005.00
rychlost,kvalita ,spolehlivost

2018-01-17

YASMINKA - PROFI PÉČE 
Počet produktů: 74

YASMINKA - PROFI PÉČE

RELAXUJTE S KOSMETIKOU YASMINKA !!! YASMINKA - pro profesionály Připravili jsme pro Vás celou řadu exkluzivních wellness a spa procedur ze série produktů YASMINKA. Při získání velkoobchodní registrace vychází cenově veškerá ošetření pro profesionály velmi výhodně /čištění pleti,zapracování květinové vody, speciální sérum, maska, masáž,závěrečná ...

RELAXUJTE S KOSMETIKOU YASMINKA !!! YASMINKA - pro profesionály Připravili jsme pro Vás celou řadu exkluzivních wellness a spa procedur ze série produktů YASMINKA. Při získání velkoobchodní registrace vychází cenově veškerá ošetření pro profesionály velmi výhodně /čištění pleti,zapracování květinové vody, speciální sérum, maska, masáž,závěrečná péče, lotion.../ nebo zeštíhlující zábaly -efekt po prvním použití - to si sami vyzkoušíte na našem základním školení Yasminka BALNEOTERAPIE, TĚLOVÉ ZÁBALY...... Nechte své klienty proniknout do jiného světa vůní, prožitků a překvapení, které jsou tak blízko přírody... Mohou prožít cestu do tajemné Sahary, Maroka a celé severní Afriky - veškeré produkty - éterické , masážní oleje, peelingy, scruby tělové a pleťové zábaly jsou vytvořeny z ingrediencí pocházející právě z těchto oblastí. Typický je ruční sběr těchto bylin, naprosto čistá energie, malovýroba....nic nedovážíme v barelech, každé balení je i etiketováno právě v těcho oblastech. Energeticky se tedy jedná o skutečné skvosty. Okouzlete je něčím novým, odlišným - jasmínovou terapií, berberským fíkem, saharským pohlazením, hammam procedurami, orientálním světem.... V této sekci jsou produkty, které se k běžným klientům nedostanou, pouze k Vám profesionálům, samozřejmě vše máme ve větších baleních - 1l, 250 ml, zábaly v 1 kg či 5 kg aj. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Zobrazit

Podkategorie YASMINKA - PROFI PÉČE

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 74 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 74 položek
Facebook