AURA ESENCE, rozpračovač 12ml
| Typ: Nový produkt

AURA ESENCE, rozpračovač 12ml Zobrazit větší

Aura je neviditelné vyzařování energie, které obklopuje vše živé. Protože energetické pole existuje kolem každé věci, má auru dokonce kus skály nebo kuchyňský stůl. Ačkoliv aura obklopuje celé tělo, je součástí i každé buňky a odrazem všech jemných životních energií. Můžeme ji tedy pokládat v podstatě za součást těla, ne jen za něco, co ho obklopuje. Slovo aura je odvozeno z řeckého výrazu "aura", které znamená vánek. Energie obsažené v naší auře jsou obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Aura zřetelně ukazuje náš mentální, psychický a duchovní stav. Zapomenutá schopnost - Lidé byli schopni vidět auru od pradávna. Mnohé staré skalní kresby zobrazují lidi s podivnými kruhy kolem hlav. Svatí byli znázorňováni se zářící nebo zlatou aurou ještě do nástupu křesťanství. Takovou svatozář kolem hlavy je možné nalézt na starých obrazech z Egypta, Řecka a Itálie. Někteří jedinci jsou schopni čakry i barevnou auru vnímat. Určitou část aury lze dnes již běžně vyfotit nebo sledovat kamerou.

Více informací

360 Kč s DPH

Parametry

Ingredients (INCI)směs speciálních éterických olejů, květinová voda- pravý hydrolát, přírodní alkohol
Použitípostačí 2 – 3x stříknou esenci do aury člověka (většinou kolem hlavy), je dobré se stříknuté esence i „nadechnout“
Země původu Tunis

Více informací

Aura esence působí v elektromagnetickém poli člověka. Posilují, čistí a ochraňují naši auru a jsou určeny pro denní potřebu. Pro zdraví organismu je třeba správná funkce čaker a optimálně silná aura !!! Aura Esence může být použita také k energetizaci obývacích pokojů, ložnic, terapeutických místností,nemocnic,aut. Aura Esence je vyráběna ručně, skládá se z čistých éterických olejů -silic rostlin volné přírody ze zemí severní Afriky, alkoholu a květinové hydrolátové vody. Vytvoření této speciální směsi Aura Esence je výsledkem duchovních mistrů orientu pracujících ve vyšších vibracích, na základě tisíciletých zkušeností Egypta, Tunisu a země zrození duše Maroka. Velcí mistři věděli přesně, kterou synergickou směs použít, aby jejich aura byla nedotknutelná, čistá a dosahovala té nejvyšší roviny, aury diamantové. Je-li harmonie aury narušena, naruší se tím jak naše mentální, tak tělesná rovina. Použití: postačí 2 – 3x stříknou esenci do aury člověka (většinou kolem hlavy), je dobré se stříknuté esence i „nadechnout“. Esenci můžete postavit i na svoji fotku – i takto získáte z esence energii andělů – je nutné, aby esence na fotce stála delší dobu – tímto způsobem to nefunguje okamžitě (můžete vytestovat jak dlouho, všeobecně cca od 3 týdnů do 2 měsíců).

Recenze

Napsat recenzi
AURA ESENCE, rozpračovač 12ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

1 další produkt ve stejné kategorii:

Facebook