Informace

Napsali o nás

Andy
5.005.005.005.005.00
Jsem spokojená s kvalitou výrobků. Uvnitř každého balíčku milé překvapení v podobě kartičky se jménem, kdo se podílel na přípravě a balení.

2018-02-13

lída
5.005.005.005.005.00
rychlost,kvalita ,spolehlivost

2018-01-17

Jarka
5.005.005.005.005.00
jsem velmi spokojená jak s výrobky tak se službami ,vřele doporučuji, jsem zákazníkem už 4 roky ,objevují se nové a nové výrobky ,takže se nabídka stále rozšiřuje což je taky super,

2017-12-19

Podmínky školení

V cenách kurzů je zahrnuto vyškolení profesionálními lektory, využití výukových prostředků (ručníky, kosmetické produkty aj.), vydání certifikátu o absolvování kurzu, pracovní manuály, malé občerstvení. Pokud budete chtít, abychom přijeli za Vámi-U kurzů tzv. " na míru" je i cena kalkulována "na míru" dle specifických požadavků na typ, délku a místo konání kurzu.

Pro zajištění účasti v kurzu je nutné uhradit kurzovné bez zbytečného odkládání předem hotově či převodem. Bližší informace Vám poskytnou naši obchodní zástupci.Nejpozději 14 dní před zahájením kurzu je nutné uhrazení částky. Jiný termín a způsob úhrady může být realizován jedině po dohodě s jednatelem firmy  (PhDr.Hana Khlaif) na základě uzavřené smlouvy-přihlášky na školení.

Každé zrušení účasti v kurzu musí být oznámeno písemně (sídlo firmy) nebo e-mailem. Zrušení účasti v objednaném kurzu oznámené dříve než 14 pracovních dnů před zahájením kurzu je bezplatné a kurzovné vám může být po vzájemné domluvě vráceno nebo vám může být nabídnut jiný termín vybraného kurzu. Při zrušení účasti v objednaném kurzu oznámené v období kratším než 14 pracovních dnů před zahájením objednaného kurzu se kurzovné nevrací-jedná se o 100% stornopoplatek. V případě oboustranné dohody mezi objednavatelem a školicím střediskem mohou být podmínky zrušení účasti jiné. Podepsáním přihlášky na školení s těmito podmínkami uchazeč souhlasí.

V rámci zprostředkování služeb - odborného semináře - zájezdu do Velkého Atlasu, je nutné dle našich obchodních podmínek podepsat přihlášku , na základě které je nutno zaplatit rezervační poplatek 5 990 Kč,  a to z důvodu náročné realizace celého semináře.  Storno a vrácení tohoto poplatku je možné pouze na základě oficiálního emailu na yasminaczech@email.cz či písemně na sídlo firmy a to min 1 měsíc od konání celého zájezdového semináře.

Školení Yasminka probíhá

  • V centru Yasminka, Dobrovského 1364, Kyjov 69701 (okr. Hodonín).
  • Po domluvě - kurzy "na míru" přímo u Vás v lázních či wellness a spa centrech.
  • Každé tři měsíce základní školení + sle zájmu jedno odborné i v hlavním městě Praha.

Facebook