Sezamový tělový a masážní olej, 50 ml
Kód skladu: Y00013 | Typ: Nový produkt

Sezamový tělový a masážní olej, 50 ml Zobrazit větší

Popis: Je silným antioxidantem- vhodný při migrénách- doporučuje se provést sezamovým olejem masáž krční páteře a hlavy. Stimuluje organismus a jeho imunitní systém- od nepaměti se používá v orientu po ranní sprše. TIP: sezamový olej otevírá póry, naváže na sebe toxiny z pokožky a napomáhá zmírnit předčasnému stárnutí kůže. Aktivní složky: sezamun indium oil (sezamový olej) TIP: Jako masážní olej, k ošetření popálené pokožky, plísňového onemocnění pokožky nohou a k výživě pokožky hlavy a prevenci lupů. Výborný na ajurvédské masáže!!!!

Více informací

364 Kč s DPH

Parametry

Ingredients (INCI)Vitis Vinifera Seed Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Lauric Acid, Myristic Acid, Stearic Acid, Palmitic Acid
Země původuTunis

Více informací

Sezam je jedna z nejstarších rostlin pěstovaných člověkem.

Výjimečné vlastnosti sezamu byly zaznamenány již na staroegyptských papyrech, tradiční japonská medicína rovněž připisovala sezamu řadu zdraví podpůrných schopností Hipocrates považoval sezam za potravinu dodávající energii a vitalitu.

Nabízíme za studena lisovaný sezamový olej. Tento olej je získáván tím nejpřirozenějším a nejšetrnějším způsobem. Semínka nejsou předem pražena a jsou lisována za studena. Při výrobě se nepoužívají žádná rozpouštědla či rafinace.

Recenze

Napsat recenzi
Sezamový tělový a masážní olej, 50 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Facebook