Relaxační tělový a masážní olej, 250 ml
Kód skladu: Y00064 | Typ: Nový produkt

Relaxační tělový a masážní olej, 250 ml Zobrazit větší

Popis: Jedinečné složení vzácných orientálních olejů. Je speciálně vyvinutý ke zklidnění a relaxaci duše i těla. Aktivní složky: jasmin sambac (arabský jasmín), vanila planifolia (vanilka), levandula augustifolia (levandule), jasmin officinalis (jasmín), rosa galica oil (růže)

Více informací

687 Kč s DPH

Parametry

Ingredients (INCI)Vitis Vinifera Seed Oil, Jasminum Officinale Oil, Rosa Damascena Oil, Vanilla Planifolia Fruit Oil, Lauric Acid, Myristic Acid, Stearic Acid, Palmitic Acid
Země původuTunis

Více informací

 

 

Jedná se o čistě přírodní oleje, které pocházejí z rostlin divoké přírody severní Afriky a mající neuvěřitelné vůně. Dají se použít na kosmetické ošetření pleti, těla a samozřejmě také k masážím. Velice dobře se pojí s vodou a vstřebávají se do pokožky. Oleje si zachovávají svou kvalitu právě tím, že je zde velký obsah základního oleje 100% (daného typu) a jsou míchány pouze ricinovým olejem, mandlovým olejem či z meruňkových jadérek.

 

RELAXAČNÍ OLEJ

Popis: Jedinečné složení vzácných orientálních olejů.

Je speciálně vyvinutý ke zklidnění a relaxaci duše i těla.

Aktivní složky: jasmin sambac (arabský jasmín), vanila planifolia (vanilka), levandula augustifolia (levandule), jasmin officinalis (jasmín), rosa galica oil (růže)

Recenze

Napsat recenzi
Relaxační tělový a masážní olej, 250 ml

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Facebook