Katalog

Napsali o nás

Gabriela
5.005.005.005.005.00
Kvalitní výrobky, v případě potřeby kvalifikovaný "poradce" na telefonu nebo e-mailu. Vždy mi perfektně poradili a téměř obratem.

2018-03-23

Andy
5.005.005.005.005.00
Jsem spokojená s kvalitou výrobků. Uvnitř každého balíčku milé překvapení v podobě kartičky se jménem, kdo se podílel na přípravě a balení.

2018-02-13

lída
5.005.005.005.005.00
rychlost,kvalita ,spolehlivost

2018-01-17

ÉTERICKÉ OLEJE 
Počet produktů: 81

ÉTERICKÉ OLEJE

V této kategorii nabízíme čistě přírodní a vysoce kvalitní éterické oleje. V 90% mají éterické oleje původ země v Maghrebu (Maroko, Tunis, Alžír, Mauretánie, Lybie). Pomocí éterických olejů můžete pomoci Vaší duši i tělu. Je potřeba znát alespoň základní pravidla aromaterapie či přijít na naše školení odborné aromaterapie. Je třeba si uvědomit, ...

V této kategorii nabízíme čistě přírodní a vysoce kvalitní éterické oleje. V 90% mají éterické oleje původ země v Maghrebu (Maroko, Tunis, Alžír, Mauretánie, Lybie). Pomocí éterických olejů můžete pomoci Vaší duši i tělu. Je potřeba znát alespoň základní pravidla aromaterapie či přijít na naše školení odborné aromaterapie. Je třeba si uvědomit, že každý éterický olej je tvořen až z několika stovek, tisíců kg bylinek a je nositelem velké koncentrované energie rostlin. Proto se doporučuje dávat esence do nosného oleje (například olivový olej, olej aloe vera ). Pro dospělého zdravého jedince je vhodná koncentrace 2% (6 kapek do 10 ml nosného oleje). Vhodné je dávat esence také do medu, smetany, mléka. Éterické oleje od Yasminka.cz jsou vysoce kvalitní, pečlivě vybírané v bio kvalitě. Rostliny pocházejí z divoké volné přírody.

Zobrazit

Podkategorie ÉTERICKÉ OLEJE

  • Vibrační účinek každého éterického oleje uvede indukcí vnitřní vibrace všech buněk lidského těla zase do chodu. Aromaterapie působí přímo, protože zvýší životní sílu a tak posílí přirozený imunitní systém a samoléčivou schopnost těla.

  • Éterické oleje nejsou všemocné léky na všechny nemoci.Nicméně v osmdesáti procentech všech případů umožňují podstatné zlepšení v prvních pěti až deseti dnech započatého léčení, způsobené novým probuzením životní energie.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 81 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 81 položek
Facebook