Katalog

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Super spoluprace dekuji

2017-09-24

Kamila
5.005.005.005.005.00
Při nakupovaní z eshopu jsem mela problém dokončit objednávku, prostě mi to nešlo i na několikátý pokus. Ale když jsem zavolala na maloobchod a řekla svůj problém, pán byl velice ochotný a objednávku za mě dokončil. A co se mi hrozně líbilo, v balíčku byla vizitka se jménem kdo pro mě balíček,, s láskou,, připravil a malá čokoládka mě velice potěšila ☺️

2017-08-21

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Obchod nabízí velmi zajímavé zboží , se kterým se na internetu jinak nesetkáte.

2017-06-30

ÉTERICKÉ OLEJE 
Počet produktů: 81

ÉTERICKÉ OLEJE

V této kategorii nabízíme čistě přírodní a vysoce kvalitní éterické oleje. V 90% mají éterické oleje původ země v Maghrebu (Maroko, Tunis, Alžír, Mauretánie, Lybie). Pomocí éterických olejů můžete pomoci Vaší duši i tělu. Je potřeba znát alespoň základní pravidla aromaterapie či přijít na naše školení odborné aromaterapie. Je třeba si uvědomit, ...

V této kategorii nabízíme čistě přírodní a vysoce kvalitní éterické oleje. V 90% mají éterické oleje původ země v Maghrebu (Maroko, Tunis, Alžír, Mauretánie, Lybie). Pomocí éterických olejů můžete pomoci Vaší duši i tělu. Je potřeba znát alespoň základní pravidla aromaterapie či přijít na naše školení odborné aromaterapie. Je třeba si uvědomit, že každý éterický olej je tvořen až z několika stovek, tisíců kg bylinek a je nositelem velké koncentrované energie rostlin. Proto se doporučuje dávat esence do nosného oleje (například olivový olej, olej aloe vera ). Pro dospělého zdravého jedince je vhodná koncentrace 2% (6 kapek do 10 ml nosného oleje). Vhodné je dávat esence také do medu, smetany, mléka. Éterické oleje od Yasminka.cz jsou vysoce kvalitní, pečlivě vybírané v bio kvalitě. Rostliny pocházejí z divoké volné přírody.

Zobrazit

Podkategorie ÉTERICKÉ OLEJE

  • Vibrační účinek každého éterického oleje uvede indukcí vnitřní vibrace všech buněk lidského těla zase do chodu. Aromaterapie působí přímo, protože zvýší životní sílu a tak posílí přirozený imunitní systém a samoléčivou schopnost těla.

  • Éterické oleje nejsou všemocné léky na všechny nemoci.Nicméně v osmdesáti procentech všech případů umožňují podstatné zlepšení v prvních pěti až deseti dnech započatého léčení, způsobené novým probuzením životní energie.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 81 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 81 položek
Facebook