ÉTERICKÉ OLEJE 
Počet produktů: 80

ÉTERICKÉ OLEJE

V této kategorii nabízíme čistě přírodní a vysoce kvalitní éterické oleje. V 90% mají éterické oleje původ země v Maghrebu (Maroko, Tunis, Alžír, Mauretánie, Lybie). Pomocí éterických olejů můžete pomoci Vaší duši i tělu. Je potřeba znát alespoň základní pravidla aromaterapie či přijít na naše školení odborné aromaterapie. Je třeba si uvědomit, ...

V této kategorii nabízíme čistě přírodní a vysoce kvalitní éterické oleje. V 90% mají éterické oleje původ země v Maghrebu (Maroko, Tunis, Alžír, Mauretánie, Lybie). Pomocí éterických olejů můžete pomoci Vaší duši i tělu. Je potřeba znát alespoň základní pravidla aromaterapie či přijít na naše školení odborné aromaterapie. Je třeba si uvědomit, že každý éterický olej je tvořen až z několika stovek, tisíců kg bylinek a je nositelem velké koncentrované energie rostlin. Proto se doporučuje dávat esence do nosného oleje (například olivový olej, olej aloe vera ). Pro dospělého zdravého jedince je vhodná koncentrace 2% (6 kapek do 10 ml nosného oleje). Vhodné je dávat esence také do medu, smetany, mléka. Éterické oleje od Yasminka.cz jsou vysoce kvalitní, pečlivě vybírané v bio kvalitě. Rostliny pocházejí z divoké volné přírody.

Zobrazit

Podkategorie ÉTERICKÉ OLEJE

  • Vibrační účinek každého éterického oleje uvede indukcí vnitřní vibrace všech buněk lidského těla zase do chodu. Aromaterapie působí přímo, protože zvýší životní sílu a tak posílí přirozený imunitní systém a samoléčivou schopnost těla.

  • Éterické oleje nejsou všemocné léky na všechny nemoci.Nicméně v osmdesáti procentech všech případů umožňují podstatné zlepšení v prvních pěti až deseti dnech započatého léčení, způsobené novým probuzením životní energie.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 80 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 80 položek
Facebook