Naše recenze z nákupního portálu

01.01.2022 | Barbora S.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
super, krásné voňavé zboží, srdečný přístup, vše jak má být :-)
20.12.2021 | Lenka P.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychlost dodání , velký výběr , krásně vše voní , veliká spokojenost.
09.12.2021 | Dagmar F.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Výrobky jsou kvalitní, skvělý výběr, rychlé dodání. Doporučuji.

Přírodní bylinná  aromaterapeutická kosmetika Yasminka

Firma Yasminka Product s.r.o. a internetový obchod www.yasminka.cz byl vytvořen s cílem nabídnout zákazníkům kvalitní bio masážní, esenciální oleje, přírodní mýdla, tělové peelingy, pleťové a tělové masky–thalassotherapie, orientální epilace, zeštíhlující krémy, masážní čokoládové a vanilkové krémy, přípravky s Aloe Vera a další produkty s orientálními vůněmi. Ovšem to byl počátek a v současné době se snažíme převážet z celého světa to nejlepší, co lze na trh do naší milované České země přivézt, a které nejsou běžně k dostání v České republice.

Naše Aromaterapeutická kosmetika Yasminka je vyrobena díky tisíce let starým receptům z bylinek, esencí,tinktur, které pochází především z kolébky aromaterapie - surovin z Maghrebu, severní  Afriky - jako je země duše Maroko, Tunisko, ale i slunných zemí naší Evropy - Portugalsko, Španělsko, Chorvatsko, Egypt a vonný Orient - Dubaj, Omán. Některé  naše exotické suroviny pak vozíme přímo z Indického oceánu - Seychelské ostrovy, Mauricius, Madagaskar, Filipíny, Tanzánie, Kostarika, Panama, Dominikánská republika aj. Spojujeme receptury našich babiček bylinkářek z Moravy a Čech a stále se učíme, inovujeme. Novinkou jsou v současné době bylinky z Himalájí. Ta krásná celistvost, sounáležitost a téma: vsechno souvisí se vším, hledání cest, jak propojit a vytvořit to nejlepší pro vás v souladu s přírodou, je přesně to, co nás baví.

 

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Yasminka Vám nabízí ideální péči o Vaše tělo i duši. Moderní vědecký výzkum využívá hodnotných přírodních složek a znalostí starých kultur. Například Právě Hammam (lázně) jsou důkazem pozůstatku staletých orientálních tradic v oblasti krásy těla. Výsledkem jsou vysoce kvalitní kosmetické přípravky a oleje pro aromaterapie a masáže, poskytující účinnou a vyváženou péči celého těla i duše. Naše výrobky neobsahují ropné produkty, rafinované oleje, syntetické barviva, umělé parfemace, konzervanty ani suroviny GMO.

 

        

      

Naše firma je přímým dovozcem té nejlepší přírodní kosmetiky ze všech výše zmíněných zemí. Máme exkluzivní zastoupení pro ČR a SR. Naše produkty využívají pro pleťovou a tělovou péči profesionální salony, dále se zabýváme odbornou aromaterapií, saunovou aromaterapií a pořádáme k nim profesionální certifikované školení. 

Kosmetika Yasminka je vyrobena ze 100% přírodních surovin. Produkty, jejich kvalitu i sběr surovin sami kontrolujeme přímo u výrobce v krajinách jejich původu. Éterické oleje používané v našich produktech si majitelka firmy kontroluje přímo u výrobce a účastní se vždy na místě jejich destilací.

 

Aromaterapeutická kosmetika obsahuje extrakty z řady léčivých rostlin, mezi něž patří mimo jiné: jasmín, rozmarýn, neroli-pomerančový květ (z oblasti Kartága), tymián, růže gálská i damašská, fenykl, eukalyptus, heřmánek, máta peprná, ambrozie, přírodní kafr, výtažky z mořských řas a řada jiných. Léčivé rostliny byly, jsou a budou stále platným pomocníkem nejen v lékařství, ale i při výrobě kosmetiky. Je to i pro to, že jsou součástí přírody a tedy lidskému organismu podstatně bližší než řada syntetických látek.

Naše kosmetika se vyznačuje svými velmi šetrnými účinky na vaši pleť. Vyrovnává stabilitu pleti a je vyrobena na šetrné bázi, proto se nemusíte obávat, že se vám kůže přemastí. Vše se krásně vstřebá do kůže a zvláční ji.

Laboratoř, kde jsou všechny tyto výrobky tvořeny, patří mezi nejlepší výrobce přírodní kosmetiky v celé severní Africe v hlavním. městě Tunis. Proto tato země původu, když suroviny mohou být z celého světa, uvádí se bohužel vždy tam, kde se kompletují dohromady. Jinak se považujeme za typickou českou firmu, lépe moravskou firmu, která se pouze z naší s krajin, kde je více slunce přivézt, to nejlepší. Naše firma je přímým dovozcem té nejlepší přírodní kosmetiky nejen ze severní Afriky, střední a jižní Ameriky, Indického oceánu , Blízké a Středního Východu aj, Máme exkluzivní zastoupení pro ČR a SR. Doposud byla tato kosmetika k dostání několik let ve Francii, Irsku, Švýcarsku, Norsku- kde se stala velmi oblíbenou. V současnosti proniká na trh kosmetiky hlavně v Rakousku, Polsku a právě v České republice. Kosmetika Yasminka je vyrobena ze 100% přírodních surovin.

Naše přírodní kosmetika Yasminka

 • Je vyrobena na základě starých tisíciletých tradičních orientálních receptur.
 • Všechny produkty jsou tvořeny z přírodních výtažků, bylinek a extraktů pouze z oblasti severní Afriky - a to buď z ekologického zemědělství nebo z volné "divoké" přírody - což je v dnešní době vzácné.
 • Produkty jsou čistě přírodní, vyráběny tradičním způsobem, mají neuvěřitelnou hodnotnou energii a sílu rostlinek.
 • Výrobní firma je kontrolována certifikační laboratoří Ecocert.
 • Mýdla se zmýdelňují výhradně palmovým a olivovým olejem.
 • Kosmetika je výhradně bez parafínových olejů.
 • Není testována na zvířatech.
 • Neobsahují syntetická barviva, umělé parfemace a suroviny GMO.

INDIKACE a základní znaky produktů aromaterapeutické KOSMETIKY YASMINKA:

 1. Podpůrný prostředek při léčbě lupénky.
 2. Podpůrný prostředek při léčbě atopického ekzému.
 3. Arganový olej=olej krásy, argan terapie -účinný prostředek při léčbě juvenilního revma aj.
 4. Thallassotherapie - účinný prostředek při léčbě dny, revmatismu, artrózy.
 5. Aromaterapeutické koupele - nejstarší metoda léčení - duše i těla, v nabídce jsou aromaterapeutické soli s arganovým olejem (jediné na trhu v ČR). Koupele působí komplexně na celé zdraví člověka.
 6. Výrazně redukuje kuperózní pleť, problematiku akné a dermatitid čistě přírodní cestou (léčivé jíly, horniny aj.), optimální řešení hlubokého čištění pleti na přírodní bázi.
 7. Profesionální aromaterapie - spolupráce s odbornými aromaterapeuty a s Asociací české aromaterapie.
 8. Napomáhá při prevenci i léčbě celulitidy, dochází k výraznému zpevnění pokožky.
 9. Redukuje první známky vrásek i stávající vrásky pleti (lifting), bělení pigmentových skvrn pomocí Barouk a horniny Ghassoul.
 10. Orientální epilace.

Vezmeme-li v úvahu kvalitu našeho sortimentu, tak nabízíme bezpochyby velmi přijatelné ceny. Ty ovšem stále jejich kvalitu zaručují.

Pro masérky a kosmetičky zajišťujeme řadu školení, které Vás seznámí s novými možnostmi v oboru kosmetiky a wellness center inspirovaným mystickým světem Orientu. V současné době nabízíme školení - marocké masáže, hammam rituály, orientální epilace, jasmínová terapie, zeštíhlující procedury, arganové ošetření pleti, těla a mnohé další.

Všem produktům bylo vypracováno zhodnocení o zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti a splňují rovněž všechny další náležitosti v souladu s požadavky zákona České republiky.

Pohodu a klid přeje
Kolektiv Yasminka Product s.r.o..