Naše recenze z nákupního portálu

01.01.2022 | Barbora S.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
super, krásné voňavé zboží, srdečný přístup, vše jak má být :-)
20.12.2021 | Lenka P.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychlost dodání , velký výběr , krásně vše voní , veliká spokojenost.
09.12.2021 | Dagmar F.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Výrobky jsou kvalitní, skvělý výběr, rychlé dodání. Doporučuji.

O majitelce firmy Yasminka a autorce knihy

PhDr., Mgr. Hana Yasminka Tavlaridis - CEO Yasminka

Hana_yasminka_kolecko.pngJe uznávanou profesionální aromaterapeutkou, která se zabývá aromaterapií a bylinkami nejen po stránce teoretické. Snaží se tento obor uchopit holisticky a propojit ho s řadou dalších uznávaných disciplín.

Již téměř devět let vede Holistickou aromaterapeutickou školu v České republice, je spoluzakladatekou České aromaterapeutické společnosti a prezidentkou Institutu slovenské aromaterapie a fytoterapie.

Zabývá se výrobou a použitím éterických olejů, květinových vod přímo v zemích jejich originálního původu.

Procestovala mnoho zemí, ostrovů, země blízkého i dálného Východu, Čínu, Nepál aj., jižní a střední Ameriku, východní Afriku, kde nasbírala celou řadu zkušeností a vědomostí, které s láskou uplatňuje při výrobě produktů společnosti Yasminka.

Je jedna z prvních odborníků, kteří začali vyučovat v České a Slovenské republice destilování rostlin, destiluje dokonce od svých 19-ti let, a to koření, dřev a pryskyřic. Pořádá jedinečná odborná školení s tématikou destilací rostlin. Více v sekci Semináře - Termíny seminářů, ovšem díky situaci máte nyní nepřeberné množství online kurzů, které jsou na jedné z nejvyšších kvalit u nás v republice vůbec.

Bývá častým hostem mezinárodních aroma konferencí, nejrůznějších mediálních pořadů v televizi: ČT1 (např. pořad Sama doma), TV Markíza (Teleráno), Prima (Topstar), CNN Prima News /Nový den/ aj.. Můžete ji najít u mnoha odborných příspěvků v celé řadě populárních, lékařských a odborných časopisů.

Celou svou duší pracuje pro aromaterapeutickou kosmetiku Yasminka a snaží se, aby naše kosmetika Yasminka byla vyráběna s tou největší kvalitou a láskou. Vybírá své esence a oleje výhradně osobně na celém světě a pečlivě zvažuje své dodavatele. Ke každému oleji zná jeho příběh a místo odkud pochází. Práce je její láskou a kdo navšítivil její seminář či školení, tak to velmi rychle pochopí.

Anotace knihy, kterou můžete na našem webu zakoupit:

KVĚTINOVÉ VODY, HYDROLÁTY

"V tomto duchu první originální aromaterapeutická cestopisná kniha v Čechách a na Slovensku."

Kniha se zabývá cestováním za bylinkami, kořením, pryskyřicemi, rostlinami v rámci aromaterapie i fytoterapie. Na své si přijdou rovněž ti, kteří se s aromaterapí a bylinkami teprve seznamují. Jedná se o poutavé příběhy z nejrůznějších koutů světa - ostrovů v Indickém oceánu, Pacifiku, Asii, Africe, Evropě a jinde. Dozvíte se, jak tamní lidé aromaterapii vnímají, jak ze svých skvostů přírody vyrábí různé éterické oleje, bylinkové recepty či pokrmy v gastronomii. Dozvíte se vše o různých lidech a jejich zvycích. Všechny země jsou barvitě popsány autentickým pohledem autorky, nejen z hlediska aromaterapie, ale i všemi pozoruhodnostmi, které exotické oblasti nabízí.

Kniha Vás přenese do tajemných dálek plných barevných vůní.

Stačí se jen otevřít, vnímat a začít číst...BOHUŽEL JE V SOUČASNÉ DOBĚ NAPROSTO VYPRODÁNA.

Nicméně je k dispozici kniha:

CESTOPISNÁ AROMATERAPIE - kde ze dozvíte ze 16 ti zemí spoustu zajímavostí, ale i přes 40 profilů éterických olejů z jiného úhlu, než je v ČR zvykem. 

V roce 2023 má vyjí její další pokračování CESTOPISNÁ AROMATERAPIE 2, dále  ODBORNÁ DESTILACE BYLIN  a VŮNĚ PLANET. Předplatit se dají na yasminaczech@email.cz