Naše recenze z nákupního portálu

01.01.2022 | Barbora S.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
super, krásné voňavé zboží, srdečný přístup, vše jak má být :-)
20.12.2021 | Lenka P.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychlost dodání , velký výběr , krásně vše voní , veliká spokojenost.
09.12.2021 | Dagmar F.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Výrobky jsou kvalitní, skvělý výběr, rychlé dodání. Doporučuji.

PODMÍNKY ŠKOLENÍ, KURZŮ firmy Yasminka Product s.r.o.

Platné k 1.3.2023

Kurzy a školení pořádané firmou Yasmina Czech s.r.o se konají na těchto místech:

  • v provozovně firmy Yasminka v Kyjově (okr. Hodonín), Dobrovského 1367
  • po domluvě předem v prostorách klienta (salonech, wellness centrech, spa centrech, atd.)

Účast na kurzu je možná pouze po vyplnění závazné přihlášky zájemcem a zasláním buď na mail jednotlivých obchodních zástupkyň pořádající firmy (popř. na mail do provozovny pořádající firmy: yasminka-kancelar@email.cz) nebo zasláním poštou doporučeně na adresu provozovny pořádající firmy (Yasmínka, Dobrovského 1367, 697 01 Kyjov). Vyplněním o odesláním této přihlášky zájemce souhlasí s Obchodními podmínkami a Podmínkami školení firmy Yasminka Product s.r.o..    

Školení a kurzy jsou zpoplatněny, kurzovné je možno uhradit pouze HOTOVĚ na místě a v den konání kurzu. Jiný způsob platby musí být předem dohodnut pouze s majitelkou nebo manažerkou obchodu pořádající firmy. V cenách kurzů je zahrnuto vyškolení odbornými lektory, použití výukových prostředků (ručníky, kosmetické produkty, atd.), spotřebovaný materiál, vydání certifikátu o absolvování kurzu, pracovní manuály, malé občerstvení, popř. pronájem místnosti a další případné náklady spojené s konáním školení nebo kurzu.

Storno závazné přihlášky bez sankce je možné nejpozději 10 pracovních dnů před konáním kurzu (v tento den již musí být doručeno) a to pouze písemně zasláním buď na mail jednotlivých obchodních zástupkyň pořádající firmy nebo zasláním poštou doporučeně na adresu provozovny pořádající firmy (Yasmínka, Dobrovského 1367, 697 01 Kyjov)., pokud není s obchodním zástupcem, majitelkou nebo obchodní manažerkou pořádající firmy dohodnuto jinak. V případě, že se zájemce, který vyplnil závaznou přihlášku, nedostaví na školení nebo kurz, bude mu vystavena faktura na storno poplatek ve výši 500,- Kč. Tento poplatek zahrnuje poměrnou část nákladů na pronájem prostoru, dopravu, administrativu a ostatní náklady spojené s konáním příslušného školení nebo kurzu.

Podmínky přihlášení do kurzů Czech Aromatherapy School, Parfumery Mystique School a Bylinkové Školy

  • Závaznost přihlášení: Přihlášením do našich kurzů a zaplacením zálohy účastníci potvrzují svou závaznost účasti. Po první návštěvě školy není možné z důvodu změny rozhodnutí či jakéhokoliv jiného důvodu zrušit účast na kurzu.
  • Důsledky odmítnutí účasti: V případě, že se účastník rozhodne neabsolvovat kurz po zaplacení zálohy, může být požadován doplatek za minimálně první ročník kurzu. Toto rozhodnutí závisí na dobré vůli externích spolupracujících lektorek a garantek škol.
  • Nevrácení zálohy a dalších plateb: Zálohy a jakékoli další části plateb nebudou v žádném případě vráceny. Toto opatření je nutné z důvodu krytí nákladů spojených s přípravou kurzu a odmítnutí jiných potenciálních zájemců o účast.
  • Náhradní účastník: V případě, že účastník nemůže z jakéhokoliv důvodu absolvovat kurz, má možnost najít si náhradníka, který jeho místo zaujme.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci s vámi v rámci našich kurzů.

V Kyjově dne 1.3.2023
Yasminka Product s.r.o.