Naše recenze z nákupního portálu

01.01.2022 | Barbora S.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
super, krásné voňavé zboží, srdečný přístup, vše jak má být :-)
20.12.2021 | Lenka P.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychlost dodání , velký výběr , krásně vše voní , veliká spokojenost.
09.12.2021 | Dagmar F.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Výrobky jsou kvalitní, skvělý výběr, rychlé dodání. Doporučuji.

Pro laickou i odbornou veřejnost pořádáme různé druhy odborných i praktických školení, kurzů, seminářů i workshopů. Tyto, většinou celodenní školení, jsou zaměřeny jak na praktické používání přírodní kosmetiky, tak i odborně, s různými tématy, která vždy zahrnují aromateriapii v různé podobě – např. Vonné dýmy, Parfémy, Tibetské mísy a muzikoterapie, Destilace, Křišťálová masáž … a spousta jiných…

Pod záštitou České aromaterapeutické společnosti pořádáme i odborné aromaterapeutické semináře, jako Aromaterapie I. – III. nebo Spirutuální aromaterapie, takže na své si přijdou ti, kteří s aromaterapií úplně začínají, ale semináře jsou zároveň vhodné i pro ty, kteří už s aromaterapií pracují.

Všechny naše kurzy a semináře jsou nástavbové (rekvalifikační kurzy není možné u nás absolvovat) a pokud se jich zúčastníte, obdržíte na každém z nich certifikát o absolvování. Naši absolventi mají pak možnost využívat různé speciální akce nebo mají možnost získat zvýhodněné nákupní ceny a také zvýhodněné ceny dalších našich kurzů.

Školení organizuje majitelka firmy paní PhDr. Hana Yasmínka Šimčíková, která je nositelkou titulu odborný aromaterapeut a má v tomto oboru mnohaleté zkušenosti. Většinu odborných kurzů i sama osobně vede. Na některých našich produktových školeních se setkáte i s našimi odborně proškolenými lektorkami, které vás naučí např. prakticky používat naše produkty v ucelených terapiích.

Pokud vás zajímají podrobnosti nebo konkrétní témata a termíny kurzů, vše najdete v záložce Školení, kde jsou k dispozici vždy aktuální údaje.