Naše recenze z nákupního portálu

01.01.2022 | Barbora S.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
super, krásné voňavé zboží, srdečný přístup, vše jak má být :-)
20.12.2021 | Lenka P.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychlost dodání , velký výběr , krásně vše voní , veliká spokojenost.
09.12.2021 | Dagmar F.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Výrobky jsou kvalitní, skvělý výběr, rychlé dodání. Doporučuji.

V YASMINCE PŘISTUPUJEME K BALENÍ ZÁSILEK OPRAVDU ZODPOVĚDNĚ.

Zásilky balíme tak, aby všechny přežily náročnou cestu z našeho skladu až k vám domů a děláme to co nejvíce ekologicky. Balíme pouze pomocí přírodních materiálů - papíru a jeho různých forem. Nepoužíváme plasty v žádné formě!

PROTOŽE NA PŘÍRODĚ NÁM ZÁLEŽÍ !

Na balení našich zásilek máme systém. U každého produktu je třeba rozmyslet si, jak ho zabalit co nejvíce šetrně vzhledem k přírodě a zároveň myslet na to, aby vám domů obsah balení nepřišel třeba v tekuté formě, vylitý do krabice. Někdy postačí vložit ho do drtě z kartonových krabic nebo mezi výplňové vločky, ale pokud je více choulostivý, je nutné ho obalit speciálně upraveným papírem. Nechceme, aby se produkty, které jste si vybrali, během cesty poškodily. Podívejte se na to, jak je balíme krok po kroku.

ŠETŘÍME PŘÍRODU

Neradi plýtváme a nechceme, aby se žádný náš výrobek během cesty poškodil, nebo dokonce rozlil a poničil své spolucestující. Znamenalo by to, že produkt přijde nazmar a k tomu si připočtěte spousty kilometrů na cestách s novým zbožím: svoz poškozených výrobků, cesta nových výrobků k nám do skladu a od nás k vám domů. Ekologičtější varianta je prostě vše pečlivě zabalit a ochránit. A to je přesně to, co u nás děláme dobře a rádi.

PŘIPRAVENÉ OBJEDNÁVKY

Do papírových tašek shromažďujeme vaše objednávky, které jsou připravené k zabalení.

KRABICE

Krabice recyklujeme a zboží vkládáme do těch, které již byly použity.

OTŘESY

Na dno dáváme papír a produkty osypeme ekologickým výplňovým materiálem. Speciálně upravené papírové díly do sebe měkce zapadnou a minimalizují otřesy.

IZOLEPA

Z naší zkušenosti víme, že víčka se cestováním uvolňují a produkt vytéká. Nechceme, aby k vám došla polovina produktu a zbytek byste našli vylitý mezi další zboží. Proto víčko oblepíme speciální papírovou ekologickou izolepou.

PLASTY A RECYKLACE

Dokonce recyklujeme i výplňový materiál, ve kterém k nám přichází zásilky. I plasty tedy mají možnost posloužit vícekrát, což dále snižuje zátěž pro naše životní prostředí.

Bereme věci velmi vážně a našim cílem je, abyste i díky používání našich výrobků, mohli v klidu spát.

VĚŘÍME ŽE NA PŘÍRODĚ ZÁLEŽÍ!

baleni_2.jpg
baleni_3.jpg
baleni_4.jpg
baleni_5.jpg
baleni_6.jpg
baleni_8.jpg