ÉTERICKÝ OLEJ BIO - CISTUS LADANIFERA, 5 ml
Kód skladu: EO00371 | Typ: Nový produkt

ÉTERICKÝ OLEJ BIO - CISTUS LADANIFERA, 5 ml Zobrazit větší

Cistus ladanifera je znám tím, že jeho listy jsou pokryty nápadnou vrstvou vonných silic, které se využívají v parfumerii, farmacii a okultismu.

Více informací

799 Kč s DPH

Ke stažení

Parametry

Ingredients (INCI)Cistus Ladanifera
PoužitíKOSMETICKÉ VYUŽITÍ-velice drahocenný olej pro kosmetickou péči pleti i těla
Země původuTunisko

Více informací

Cistus ladanifera je znám tím, že jeho listy jsou pokryty nápadnou vrstvou vonných silic, které se využívají v parfumerii, farmacii a okultismu. Pryskyřice vytékající z listů a větví se nazývá ladan, ladanum nebo též labdanum v překladu znamenající lepkavou bylinu. V Egyptě se používal u faraonů pro jejich nádhernou a jedinečnou auru osobnosti, přidávali si jej do vousů. Byla nalezena i v archeologických nálezech u mumií. Cistus esenciální olej je považován za jeden z dávných duchovních olejů s historií, používá se obdobně i jako kadidlo - pomůcka k meditaci a centrování.

 

Získávání éterického oleje: destilace vodní parou listů a větví

 

Účinky: VÝJIMEČNÉ SCHOPNOSTI OPROTI JINÝM ÉTERICKÝM OLEJŮM!!! 1.Podpůrný prostředek autoimunitních onemocnění, 2.Krvácení z nosu /u krvácení z nosu – 2kapky cistu dáme na bavlněná kapesníček a zavedeme do nosní dírky 3. Chronická nespavost 4. Kožní poranění, infekce. 5.Působí proti choroboplodným zárodkům.

 

Recenze

Napsat recenzi
ÉTERICKÝ OLEJ BIO - CISTUS LADANIFERA, 5 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Facebook