Černé mýdlo - marocký balzám s eukalyptem, 300g

Cena: 556,20 Kč

Cena bez DPH: 556,20 Kč

Dostupnost sklad*: ANO

* Produkty jsou čistě přírodní a jejich dostupnost je tedy omezena na sezónu bylin

Počet

Jedinečná speciální směs černého marockého jílu, oliv a eukalyptu, která Vám zaručí nádhernou pokožku.

Vyhlazuje pokožku s celulitidou a striemi. Má výrazné zpevňující účinky. Výborně se hodí na léto - krásně chladí.

 

Možnosti použití:

 

1)      ve sprše:

Zahřejeme své tělo několikaminutovou horkou sprchou pro uvolnění a roztažení pórů kůže. Před použitím černého mýdla (1 hrst-cca 30 g) se doporučuje mýdlo nahřát ve vodní lázni - čímž onen marocký balzám jakoby „zvodnatí“- následně tělo bohatě tímto balzámem namydlíme. Použijeme na celé tělo i obličej, pouze vynecháme oční partie. V další fázi použijeme peelingovou rukavici- nejlépe tzv. „kessa“ a krouživými pohyby promasírujeme celé tělo, čímž odstraníme odumřelé buňky z kůže a pokožku nádherně vyhladíme. Po té se teplou vodou osprchujeme a doporučuje se na pokožku nanést arganový olej.

2)      novinka:

Jelikož černé mýdlo je opravdu jedinečné a je vyrobeno na bázi olivového oleje s éterickým eukalyptovým olejem nově se ukazují jeho účinky i při vyrovnávání a vyhlazování pokožky - máme na mysli celulitidu a strie. Doporučuje se nanést na prohřátou pokožku - čerstvě po lymfatické masáži (ruční) nahřáté černé mýdlo v teplé lázni, do pokožky cca 5 min krouživými pohyby vmasírovat na postižených partiích a nechat cca 10-20 min působit. Po té teplou vodou- (s pomocí peelingové rukavice- čímž efekt umocníte) z pokožky odstraníme a naneseme nejlépe zeštíhlující krém s orientálními bylinami proti celulitidě, aby byla péče dokonalá. V soukromém použití si můžete učinit zábal na 20 min na určených partiích pomocí potravinové folie, po té odstraníte a vetřete arganový olej nebo zeštíhlující krém s orientálními bylinami.

 

Pravidelné používání černého mýdla pokožku hydratuje, zpevňuje a pokožka získá elasticitu. Dodává energii a aktivuje meridiány.

 

Doporučuje se nevystavovat velkým teplotním rozdílům a nenechávat nádobu otevřenou, aby pasta nezvodnatěla, po té by její účinky nebyly takové, jaké by měly být.

Přejeme krásnou hammam terapii.

 

Y00083

Parametry

Země původu
Tunisko
Ingredients (INCI)
Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Potassium Olivate, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Sulfate, Kaolin, Olea Europaea Fruit Oil, Aqua
TIP 1
Ve wellness a spa centrech se doporučuje s tímto mýdlem provádět taky zábaly a balneoterapii, kde stačí tento speciální produkt nanést na určené partie, dát do folie a nechat cca 20 min působit.

Napsat recenzi produktu

Černé mýdlo - marocký balzám s eukalyptem, 300g

Jedinečná speciální směs černého marockého jílu, oliv a eukalyptu, která Vám zaručí nádhernou pokožku.

Vyhlazuje pokožku s celulitidou a striemi. Má výrazné zpevňující účinky. Výborně se hodí na léto - krásně chladí.

Napsat recenzi produktu

Mohlo by vás také zajímat