Naše recenze z nákupního portálu

01.01.2022 | Barbora S.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
super, krásné voňavé zboží, srdečný přístup, vše jak má být :-)
20.12.2021 | Lenka P.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychlost dodání , velký výběr , krásně vše voní , veliká spokojenost.
09.12.2021 | Dagmar F.
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Výrobky jsou kvalitní, skvělý výběr, rychlé dodání. Doporučuji.

Provozovatelem webu yasminka.cz je společnost YASMINA CZECH s.r.o.

Právní minimum

Přípravky, které je možné nakoupit v internetovém obchodě yasminka.cz nejsou určeny k léčbě nemocí. Nacházejí využití v oblasti kosmetických přípravků pro ochranu, čištění a zlepšení stavu pokožky apod. Zodpovědnost za jejich působení nese výrobce. V případě dlouhotrvajících potíží a zhoršování zdravotního stavu se obraťte na lékaře či lékárníka. Rozhodně nemáme nic společného s léčivy.

Pravidla pro komunikaci s uživatelem

Pokud potřebujete provozovateli webu sdělit nějakou informaci použijte prosím e-mailovou adresu: veronika@yasminka.cz

Politika ochrany soukromí

Informace o návštěvnících webu nejsou shromažďovány. Pokud se návštěvník rozhodne pro nákup, musí uvést svoje identifikační údaje, tj. jméno, adresu, telefon a e-mail. Tyto údaje jsou nutné k odeslání zásilky. Údaje jsou využívány pouze pro potřeby provozovatele a nejsou poskytovány jinému subjektu.

Podmínky užití webových stránek

Materiály na této webové stránce www. yasminka .cz jsou chráněny autorským právem provozovatele stránek - Yasmina Czech s.r.o.. Všechna práva jsou vyhrazena. Informace jsou určeny pouze pro nekomerční a osobní užití. Nejste oprávněni obsah této stránky distribuovat, pozměňovat, upravovat, přenášet, dále užívat, dále umísťovat, ani nesmíte obsah této stránky užívat pro veřejné nebo obchodní účely bez povolení provozovatele stránek.

Provozovatel stránek firma Yasmina Czech s.r.o. nezaručuje ani neprohlašuje, že užívání materiálů uvedených na této stránce neporuší práva třetích osob, které nejsou ve vlastnictví provozovatele stránek Yasmina Czech s.r.o..

Užívání a prohlížení stránky je s Vaším souhlasem.

Provozovatel stránek Yasmina Czech s.r.o.nepřebírá žádnou odpovědnost a neručí za žádné škody, které Vám mohou vzniknout nebo které se mohou objevit na Vašem počítačovém vybavení nebo jiném majetku z důvodu Vašeho přístupu k této stránce, jejího užívání nebo prohlížení, případně z důvodu Vašeho stahování jakýchkoli materiálů, dat, textů, obrazových materiálů z této stránky.

Provozovatel stránek Yasmina Czech s.r.o. nezkoumal podrobně weby spojené odkazem s touto stránkou a neodpovídá za obsah žádných jiných stránek nebo externích stránek spojených odkazem s touto stránkou.